Skip to content

Seznam zbirk

Fotografije so za objavo prispevali naši bralci. Zahvaljujemo se jim, saj so s tem omogočili pripravo te strani.

  1. Marija Leskovec, Dolenje Jezero
  2. Vinkotov kufr
  3. Bojan Štefančič, Cerknica
  4. Mile Turšič, Begunje
  5. Aleksander Zgonc, Cerknica (tudi Zbirka fotografij Turistično prometnega društva)
  6. Lado Urbanc, Cerknica
  7. Branko Kebe, Cerknica
  8. Breda Gornik, Grahovo
  9. Boštjan Mulec, Dolenje Jezero
  10. Franc Urbas – Martinšč, Dolenja vas
  11. Ivan Zabukovec, Bločice
  12. Drago Telič, Cerknica
  13. Milena Švigelj, Cerknica
  14. Tatjana Rovan, Cerknica
  15. Peter Strgulc, Selšček
  16. Heda Opeka, Cerknica
  17. Breda Sikkens, Cerknica
  18. Vlasta Kebe, Cerknica
  19. Nataša Zakrajšek, Reparje
  20. Srečko Knap, Cerknica
  21. Iva Ravšelj, Cerknica
  22. Janja Urbiha, Kozarišče
  23. Bernarda Petrič, Cerknica
  24. Jože Urbiha, Podgora
  25. Zdenka Steiger, Cerknica
  26. Tone Urbas, Cerknica
  27. Dušan Gogala, Cerknica
  28. Jožica Mlinar, Cerknica
  29. Igor Kramar, Rodik
  30. Helena Frece, Dolenje Jezero
  31. Julka Hvala, Dolenje Jezero
  32. Frančiška Antončič, Podgora
  33. Jožefa Šumrada, Kozarišče
  34. Jože Ovsec, Kozarišče
  35. Bojana Juvan, Ljubljana
  36. Anton Koščak, Begunje
  37. Marija Bavec, Kozarišče
  38. Ana Kraševec, Stari trg
  39. Janez Sterle, Podgora
  40. Milena Binkar, Koper
  41. Janko Vidrih, Cerknica
  42. Helena Bajc, Cerknica
  43. Majda Žnidaršič, Stari trg
  44. Frančiška Košir, Dobec
  45. Domen Trotovšek, Ljubljana
  46. Stana Mauko, Podcerkev
  47. Vera Drobnič, Šmarata
  48. Gasilsko društvo Cerknica
  49. Srečo Dragolič, Cerknica
  50. Lojze Mazij, Velike Bloke
  51. Ivana Sterle, Kozarišče
  52. Janez Truden, Podgora
  53. Slovenski šolski muzej, Ljubljana
  54. Ksenija Trotovšek, Ljubljana
  55. Slovenski etnografski muzej, Ljubljana
  56. Lojzka Švigelj, Begunje
  57. Franc Popek, Begunje
  58. Zlata Turk, Stari trg
  59. Anita Manfreda, Cerknica
  60. Franc Zabukovec – Švigelj, Stari trg,
  61. Karel Rustja,
  62. Ema Ožbolt, Stari trg
  63. Helena Zabukovec, Lož
  64. Frančiška Turšič, Podgora
  65. Alojzija Kočevar, Lož
  66. Jakob Intihar, Lož
  67. Franc Bavec, Podcerkev
  68. Katarina Razdrih, Vrhnika
  69. Nuša Hace, Podcerkev
  70. Julka Bravec, Lož
  71. France Mele, Cerknica
  72. Stanislav Hace, Podcerkev
  73. Tone Špehar, Dane
  74. Marija Perušek, Podcerkev
  75. Ana Žugelj, Podskrajnik
  76. Emil Čik, Cerknica
  77. Osnovna šola Tone Šraj – Aljoša, Nova vas
  78. Iztok Mihelčič, Babna Polica
  79. Peter Mele, Kozarišče
  80. France Črnugelj, Podcerkev
  81. Borut Kraševec, Stari trg
  82. Janez Škrbec, Ljubljana
  83. Jožefa Škrl, Cerknica
  84. Marija Sterle, Kozarišče
  85. Tomaž Zgonc, Cerknica
  86. Bronislava Žurga, Studenec
  87. Matevž Dobrovoljc, Cerknica
  88. Sonja Butina, Podcerkev
  89. Jože Vesel, Cerknica
  90. France Sterle, Cerknica
  91. Janez Žnidaršič, Stari trg
  92. Anton Baraga, Kozarišče
  93. Joži Mele, Cerknica
  94. Barbara Bar, Ljubljana
  95. Janez Šumrada, Pudob
  96. Mateja Tavčar, Cerknica
  97. Jože Kandare, Podgora
  98. Slavko Rus, Ribnica
  99. Janez Okoliš, Stari trg
  100. Gvido Svet, Begunje
  101. Lovska družina, Cerknica
  102. Ivanka Gantar, Rakek
  103. Ivanka Mršek, Unec
  104. Marija Kandare, Podgora
  105. Družina Šumrada, Nadlesk
  106. Janez Kebe, Stari trg
  107. Janez Turšič, Begunje
  108. Slavko Strle, Podgora
  109. Alojz Hren, Avstralija
  110. Marija Antončič, Podcerkev
  111. Vojko Harmel, Cerknica
  112. Leon Bell, Grahovo
  113. Milka Radojevič, Dolenje Jezero
  114. Dana Komidar, Nadlesk
  115. Gorazd Štenta, Maribor
  116. Jože Simšič, Ljubljana
  117. Miloš Tomšič, Cerknica
  118. Mili Vukovič, Maribor
  119. Silvana Orel Kos, Begunje
  120. Lidija Mržek, Ljubljana – Polje
  121. Stane Urh, Cerknica
  122. Denis Medved, Rakek
  123. Maria Capelli, Avstralija
  124. Milena Čuk,
  125. Mario Žnidaršič, Stari trg
  126. Anda Tomec, Stari trg
  127. Leon Melink, Cerknica
  128. Marija Mlakar, Pudob
  129. Peter Kovšca, Rakek
  130. Ivanka Mulec, Nadlesk
  131. Marta Jozelj, Babno polje
  132. Vera Magušar, Iga vas
  133. Milena Ožbolt, Markovec
  134. Ana Zakrajšek Stari trg
  135. Janko Štritof, Bločice
  136. Miro Kunstek, Grahovo
  137. Ivana Mazij, Velike Bloke
  138. Tone Komidar, Grahovo
  139. Vinko Avsec, Kozarišče
  140. Vika Almajer, Kozarišče
  141. Stane Šajn, Cerknica
  142. Breda Turšič, Begunje
  143. Tine Schein, Cerknica
  144. Župnija Stari trg
  145. Frančiška Jakopin, Velike Bloke
  146. Mara Hren, Bezuljak
  147. Fani Jernejčič, Dobec
  148. Jože Meden, Begunje
  149. Joži Obreza, Begunje
  150. Iva Marolt, Cerknica
  151. Marta Hren, Ljubljana
  152. Valentina Brezec, Bezuljak
  153. Milena Truden, Kozarišče
  154. Ivanka Baraga
  155. Janez Žnidaršič, Begunje
  156. Matjaž Modic, Velike Bloke
  157. Silva Šepec, Stari trg
  158. Marica Košir, Selšček
  159. Vinko Mihelčič, Babna polica
  160. Andrej Sterle, Kozarišče
  161. Ela Mlakar, Lož
  162. Boža Troha, Podcerkev
  163. Fani Truden, Stari trg
  164. Albin Stegel, Postojna
  165. Jože Troha, Postojna
  166. Tomaž Skuk, Cerknica
  167. Alojz Denzič, Ljubljana
  168. Justina Sterle, Podgora
  169. Dana Baraga, Kozarišče
  170. Anica Baraga, Kozarišče
  171. Magda Hlapše, Lož
  172. Mara Šlajnar, Rakek
  173. Miha Strohsack, Rakek
  174. Marija Levec, Dane
  175. Mara Turk, Unec
  176. Bronislava Bavec, Kozarišče
  177. Ludvik Ponuda, Pudob
  178. Mojca Sterle, Stari trg
  179. Matjaž Ileršič, Rakek
  180. Nada Porok, Podskrajnik
  181. Družina Venturini, Velike Lašče
  182. Drago Jakopin, Cerknica
  183. Sonja Kočevar, Rakek
  184. Lojze Škrabec, Velike Bloke
  185. Marija Milavec, Rakek
  186. Roman Švigelj, Selšček
  187. France Meden, Selšček
  188. Pavla Kranjc, Cerknica
  189. Matjaž Šporar, Šmarca
  190. Danila Modic, Cerknica
  191. Franc Hiti, Škufče
  192. Jožefa Dragaš, Pula
  193. Maruša Mele Pavlin, Cerknica
  194. Srečo Ilenič, Rakek
  195. Edi Zalar, Begunje
  196. Stanko Jakopin, Studeno
  197. Aleš Žarnič, Ljubljana
  198. Micka Frlan, Rakek
  199. Nataša Mele, Kozarišče
  200. Rudi Mihevc, Cerknica
  201. Slavka Juhant, Rakek
  202. Milka Demšar, Rakek
  203. Dušan Zalar, Cerknica
  204. Vojko Mlakar, Pudob
  205. Leon Drame, Rakek
  206. Zvonka Ješelnik, Cerknica
  207. Ivanka Meden, Cerknica
  208. Mitja Jenko, Rakek
  209. Ana Ivančič, Unec
  210. Otilija Vidrih, Rakek
  211. Rihard Braniselj, Dolenja vas
  212. Tone Turšič, Bezuljak
  213. Muzej novejše zgodovine Slovenije, Ljubljana
  214. Danimir Mazi, Rakek
  215. Maja Milavec, Dolenja vas
  216. Lado Matičič, Unec
  217. Joža Keš, Hrvatini
  218. Notranjski muzej, Postojna
  219. Jelka Kutin, Ljubljana
  220. Ladica Štritof, Koper
  221. Janez Lunka, Žerovnica
  222. Marija Košir, Črnuče
  223. Jože Cerkvenik, Cerknica
  224. Michele de Bartolomeo
  225. Boža Urbanc, Cerknica
  226. Dejan Vončina, Postojna
  227. A. Memedi (Selim), Cerknica
  228. Vanda Mlinar, Rakek
  229. Franc Hace, Lož
  230. Stanislava Mavko, Podcerkev
  231. Zinka Drobnič, Velike Bloke
  232. Marjana Lovko, Cerknica
  233. Franc in Janez Truden, Podgora
  234. Tončka Jernejčič, Rakek
  235. Franc Jenc, Lož
  236. Helena Vičič, Cerknica
  237. Jerica Kranjc, Dobec
  238. Marjan Nared, Kožljek
  239. Jože Obreza, Begunje
  240. Vladimir Kopinč, Begunje
  241. Branka Kužnik, Vrhnika
  242. Vlasta Ivančič, Unec
  243. Andrej Korošec, Mokronog
  244. Janez Lavrenčič, Ljubljana
  245. Iva Modic, Velike Bloke
  246. Stanka Intihar, Begunje
  247. Ivanka Debevec, Bezuljak
  248. Milan Škrlj, Ljubljana
  249. Marica Pavlič, Iga vas
  250. Franc Opeka, Dolenja vas
  251. Jakob Brancelj, Bezuljak
  252. Osnovna šola Notranjski odred, Cerknica
  253. Anita Caruso, Ljubljana
  254. Rok Žnidaršič, Selšček
  255. Marija Sečnik, Ivanje selo
  256. Anton Katern, Bezuljak
  257. Ana Cunder, Bezuljak
  258. Zofija Zalar, Župeno
  259. Ivan Intihar, Begunje
  260. Marija Poženel
  261. Francka Debevec, Bezuljak
  262. Tone Arko, Cerknica
  263. Franc Mazi, Ljubljana
  264. Vasja Šega, Cerknica
  265. Knjižnica Jožeta Udoviča Cerknica
  266. Janez Antončič, Podcerkev
  267. Rudi Demšar, Ljubljana
  268. Milena Škrabec, Velike Bloke
  269. Marinka Lazič, Velike Bloke
  270. Janez Kranjc, Begunje
  271. Cvetka Kranjec, Topol
  272. Miha Razdrih, Begunje
  273. Franc Gornik, Cerknica
  274. Ana Klammer, Cerknica
  275. Marica Pakiž, Martinjak
  276. Ivan Škrlj, Sleme
  277. Pavle Tomšič, Brezje
  278. Jože Mlakar, ml.
  279. Marija Urbar, Rakek
  280. Darja Dujmenovič, Markovec
  281. Tone Urbas, Ljubljana
  282. Milan Trobič, Logatec
  283. Vinko Sterle, Stari trg
  284. France Mele, Cerknica
  285. Nataša Ploskič
  286. Tone Avsec, Ljubljana
  287. Jaka Matičič, Begunje
  288. Dare Vengust, Rakek
  289. Marija Žumer, Nemčija
  290. Lenka Gabrenja, Rakek
  291. AMZ Cerknica
  292. Danica Červek, Cerknica
  293. Ivanka Lovko, Cerknica
  294. Janez Gregorčič, Rakek
  295. Anica Truden, Rakek
  296. PGD Rakek
  297. Romana Strle, Cerknica
  298. Olga Smodila, Rakek
  299. Ana Leskovec,
  300. Janez Steržaj, Rakek,
  301. Franc Perko, Slivice,
  302. Miha Melink, Cerknica,
  303. Malči Klančar, Cerknica,
  304. Vesna Brus, Cerknica,
  305. Vinko Zgonc, Stari trg,
  306. Slavka Ivačič, Rakek,
  307. Janez Stržaj, Rakek,
  308. Janez Gregorič, Rakek,
  309. Dejan Škarič, Markovec,
  310. Marta Mele, Martinjak,
  311. Alojz Matičič, Unec,
  312. Toni Ivančič, Unec,
  313. Maja Sečnik, Unec,
  314. Jani Miklavčič, Velike Bloke,
  315. Eva Petan, Brežice,
  316. Nevenka Rupnik, Ljubljana,
  317. Tončka Hlad, Unec,
  318. Mara Turk, Unec,
  319. Irena Lovko, Dolenje Jezero,
  320. Lojzka Gerl,
  321. Vida Fratina, Pelanova, Lož,
  322. Vilma Dobrin, Cerknica,
  323. Cvetka Levec, Cerknica,
  324. Stane Funda, Grahovo,
  325. Bojana Pravst, Škofja Loka,
  326. Olga Beber, Unec,
  327. Andrej Gregorič, Rakek,
  328. Franc Debevec, Ivanje Selo,
  329. Emil Kandare, Lož,
  330. Vanja Knap, Cerknica,
  331. Tone Gornik, Rakek,
  332. PGD Cerknica,
  333. Ivanka Rovan, Lož,
  334. Jure Kordiš, Gornje Poljane,
  335. Jože Korošec, Cerknica,
  336. France Škrabec, Nova vas,
  337. Nuška Kansky, Ljubljana,
  338. Meta Kozole, Ljubljana,
  339. Ludvik Strle, Markovec,
  340. Tone Vesel, Babno polje,
  341. Slavko Červek, Cerknica,
  342. Sonja Dragaš, Pula,
  343. Matija Mele, Zelše,
  344. Franci Albreht, Rakek,
  345. Zlatka Novak, Vrhnika,
  346. Tilka Klepac, Stari trg,
  347. Benjamin Žnidaršič, Podcerkev,
  348. Iva Lipušček, Ljubljana,
  349. Anton Kraševec, Grahovo,
  350. Ivanka Pungerčar, Rakek,
  351. Franc Mihelčič, Cerknica,
  352. Brane Fatur, Rakek,
  353. Sonja Furlan, Cerknica,
  354. Živa Melio, Dolenje Poljane,
  355. Karmen Steržaj, Rakek,
  356. Olga Furlan, Cerknica,
  357. Vida Miler, Dolenja vas,
  358. Darinka Zakrajšek, Cajnarje,
  359. Maja Mahne,
  360. Martina Mele, Cerknica,
  361. Marija Otoničar, Bečaje,
  362. Magda Gornik, Cerknica,
  363. Majda Šubic,
  364. Frane Lenarčič,
  365. Andrej Korošec,
  366. Janoš Purkart.

Tako, kot za celotne Stareslike velja: v primeru, da se nam je zgodila napaka, prosimo, da nas obvestite.

Advertisements
No comments yet

Napiši komentar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Komentirate prijavljeni s svojim WordPress.com računom. Odjava /  Spremeni )

Google+ photo

Komentirate prijavljeni s svojim Google+ računom. Odjava /  Spremeni )

Twitter picture

Komentirate prijavljeni s svojim Twitter računom. Odjava /  Spremeni )

Facebook photo

Komentirate prijavljeni s svojim Facebook računom. Odjava /  Spremeni )

Connecting to %s

%d bloggers like this: