Skip to content

Cerknica 1976/77 – 7. a razred

1. 03. 2021

Takole so se v šolskem letu 1976/77 pred osnovno šolo v Cerknici slikali učenci 7.a razreda. Slikanih je 29 učencev s svojo razredničarko Cvetko Levec. Med njimi je učenec, ki zelo resno zre v fotograf­ski aparat, da ne rečem kar v prihodnost. Zato mislim, da se je že tedaj videl v enaki vlogi, kot jo je opravljal fotograf Jože. S pomočjo foto krožka v šoli, kjer so bili narejeni prvi koraki, in svojo zagnanostjo, je dejansko postal znan fotograf. Danes ga lahko srečamo na vseh dogodkih in prireditvah v naši občini, kjer se trudi vse zanimive trenutke ujeti v svoj fotoaparat. In to dela zelo uspešno.

Prva vrsta:

 • Darja Zakrajšek,
 • Vesna Staroveški,
 • Vanja Meden,
 • Magda Hren in
 • razredničarka Cvetka Levec.

Druga vrsta:

 • Ivan Lončar,
 • Jože Žnidaršič,
 • Tone Opeka,
 • Viktor Adamič in
 • Ljubo Vukelič.

Tretja vrsta:

 • France Levar,
 • Franci Radovan,
 • Franci Švelc,
 • Roman Piletič,
 • Jože Martinčič in
 • Matjaž Mišič.

Prva vrsta:

 • Nasta Magister,
 • Lilijana Stražiščar,
 • Nataša Tavželj in
 • Alenka Kraševec.

Druga vrsta:

 • Borut Kočevar,
 • Vera Opeka,
 • Mateja Kordiš,
 • Marta Kos in
 • Lilijana Ivančič.

Tretja vrsta:

 • Ivan Hladnik,
 • Aleš Tomšič,
 • Drago Škoberne,
 • Matjaž Kočevar in
 • Tone Škof.

Kraj: Cerknica
Datum: 1976/77
Avtor: Jože Žnidaršič st.
Zbirka: Tone Škof
Skenirano: 2. 11. 2020
Oblika: fotografija

No comments yet

Dodajte komentar

%d bloggers like this: