Skip to content

Seznam zbirk

Fotografije so za objavo prispevali naši bralci. Zahvaljujemo se jim, saj so s tem omogočili pripravo te strani.

  1. Marija Leskovec, Dolenje Jezero
  2. Vinkotov kufr
  3. Bojan Štefančič, Cerknica
  4. Mile Turšič, Begunje
  5. Aleksander Zgonc, Cerknica (tudi Zbirka fotografij Turistično prometnega društva)
  6. Lado Urbanc, Cerknica
  7. Branko Kebe, Cerknica
  8. Breda Gornik, Grahovo
  9. Boštjan Mulec, Dolenje Jezero
  10. Franc Urbas – Martinšč, Dolenja vas
  11. Ivan Zabukovec, Bločice
  12. Drago Telič, Cerknica
  13. Milena Švigelj, Cerknica
  14. Tatjana Rovan, Cerknica
  15. Peter Strgulc, Selšček
  16. Heda Opeka, Cerknica
  17. Breda Sikkens, Cerknica
  18. Vlasta Kebe, Cerknica
  19. Nataša Zakrajšek, Reparje
  20. Srečko Knap, Cerknica
  21. Iva Ravšelj, Cerknica
  22. Janja Urbiha, Kozarišče
  23. Bernarda Petrič, Cerknica
  24. Jože Urbiha, Podgora
  25. Zdenka Steiger, Cerknica
  26. Tone Urbas, Cerknica
  27. Dušan Gogala, Cerknica
  28. Jožica Mlinar, Cerknica
  29. Igor Kramar, Rodik
  30. Helena Frece, Dolenje Jezero
  31. Julka Hvala, Dolenje Jezero
  32. Frančiška Antončič, Podgora
  33. Jožefa Šumrada, Kozarišče
  34. Jože Ovsec, Kozarišče
  35. Bojana Juvan, Ljubljana
  36. Anton Koščak, Begunje
  37. Marija Bavec, Kozarišče
  38. Ana Kraševec, Stari trg
  39. Janez Sterle, Podgora
  40. Milena Binkar, Koper
  41. Janko Vidrih, Cerknica
  42. Helena Bajc, Cerknica
  43. Majda Žnidaršič, Stari trg
  44. Frančiška Košir, Dobec
  45. Domen Trotovšek, Ljubljana
  46. Stana Mauko, Podcerkev
  47. Vera Drobnič, Šmarata
  48. Gasilsko društvo Cerknica
  49. Srečo Dragolič, Cerknica
  50. Lojze Mazij, Velike Bloke
  51. Ivana Sterle, Kozarišče
  52. Janez Truden, Podgora
  53. Slovenski šolski muzej, Ljubljana
  54. Ksenija Trotovšek, Ljubljana
  55. Slovenski etnografski muzej, Ljubljana
  56. Lojzka Švigelj, Begunje
  57. Franc Popek, Begunje
  58. Zlata Turk, Stari trg
  59. Anita Manfreda, Cerknica
  60. Franc Zabukovec – Švigelj, Stari trg
  61. Ema Ožbolt, Stari trg
  62. Helena Zabukovec, Lož
  63. Frančiška Turšič, Podgora
  64. Alojzija Kočevar, Lož
  65. Jakob Intihar, Lož
  66. Franc Bavec, Podcerkev
  67. Katarina Razdrih, Vrhnika
  68. Nuša Hace, Podcerkev
  69. Julka Bravec, Lož
  70. France Mele, Cerknica
  71. Stanislav Hace, Podcerkev
  72. Tone Špehar, Dane
  73. Marija Perušek, Podcerkev
  74. Ana Žugelj, Podskrajnik
  75. Emil Čik, Cerknica
  76. Osnovna šola Tone Šraj – Aljoša, Nova vas
  77. Iztok Mihelčič, Babna Polica
  78. Peter Mele, Kozarišče
  79. France Črnugelj, Podcerkev
  80. Borut Kraševec, Stari trg
  81. Janez Škrbec, Ljubljana
  82. Jožefa Škrl, Cerknica
  83. Marija Sterle, Kozarišče
  84. Tomaž Zgonc, Cerknica
  85. Bronislava Žurga, Studenec
  86. Matevž Dobrovoljc, Cerknica
  87. Sonja Butina, Podcerkev
  88. Jože Vesel, Cerknica
  89. France Sterle, Cerknica
  90. Janez Žnidaršič, Stari trg
  91. Anton Baraga, Kozarišče
  92. Joži Mele, Cerknica
  93. Barbara Bar, Ljubljana
  94. Janez Šumrada, Pudob
  95. Mateja Tavčar, Cerknica
  96. Jože Kandare, Podgora
  97. Slavko Rus, Ribnica
  98. Janez Okoliš, Stari trg
  99. Gvido Svet, Begunje
  100. Lovska družina, Cerknica
  101. Ivanka Gantar, Rakek
  102. Ivanka Mršek, Unec
  103. Marija Kandare, Podgora
  104. Družina Šumrada, Nadlesk
  105. Janez Kebe, Stari trg
  106. Janez Turšič, Begunje
  107. Slavko Strle, Podgora
  108. Alojz Hren, Avstralija
  109. Marija Antončič, Podcerkev
  110. Vojko Harmel, Cerknica
  111. Leon Bell, Grahovo
  112. Milka Radojevič, Dolenje Jezero
  113. Dana Komidar, Nadlesk
  114. Gorazd Štenta, Maribor
  115. Jože Simšič, Ljubljana
  116. Miloš Tomšič, Cerknica
  117. Mili Vukovič, Maribor
  118. Silvana Orel Kos, Begunje
  119. Lidija Mržek, Ljubljana – Polje
  120. Stane Urh, Cerknica
  121. Denis Medved, Rakek
  122. Maria Capelli, Avstralija
  123. Milena Čuk,
  124. Mario Žnidaršič, Stari trg
  125. Anda Tomc, Stari trg
  126. Leon Melink, Cerknica
  127. Marija Mlakar, Pudob
  128. Peter Kovšca, Rakek
  129. Ivanka Mulec, Nadlesk
  130. Marta Jozelj, Babno polje
  131. Vera Magušar, Iga vas
  132. Milena Ožbolt, Markovec
  133. Ana Zakrajšek Stari trg
  134. Janko Štritof, Bločice
  135. Miro Kunstek, Grahovo
  136. Ivana Mazij, Velike Bloke
  137. Tone Komidar, Grahovo
  138. Vinko Avsec, Kozarišče
  139. Vika Almajer, Kozarišče
  140. Stane Šajn, Cerknica
  141. Breda Turšič, Begunje
  142. Tine Schein, Cerknica
  143. Župnija Stari trg
  144. Frančiška Jakopin, Velike Bloke
  145. Mara Hren, Bezuljak
  146. Fani Jernejčič, Dobec
  147. Jože Meden, Begunje
  148. Joži Obreza, Begunje
  149. Iva Marolt, Cerknica
  150. Marta Hren, Ljubljana
  151. Valentina Brezec, Bezuljak
  152. Milena Truden, Kozarišče
  153. Ivanka Baraga
  154. Janez Žnidaršič, Begunje
  155. Matjaž Modic, Velike Bloke
  156. Silva Šepec, Stari trg
  157. Marica Košir, Selšček
  158. Vinko Mihelčič, Babna polica
  159. Andrej Sterle, Kozarišče
  160. Ela Mlakar, Lož
  161. Boža Troha, Podcerkev
  162. Fani Truden, Stari trg
  163. Albin Stegel, Postojna
  164. Jože Troha, Postojna
  165. Tomaž Skuk, Cerknica
  166. Alojz Denzič, Ljubljana
  167. Justina Sterle, Podgora
  168. Dana Baraga, Kozarišče
  169. Anica Baraga, Kozarišče
  170. Magda Hlapše, Lož
  171. Mara Šlajnar, Rakek
  172. Miha Strohsack, Rakek
  173. Marija Levec, Dane
  174. Mara Turk, Unec
  175. Bronislava Bavec, Kozarišče
  176. Ludvik Ponuda, Pudob
  177. Mojca Sterle, Stari trg
  178. Matjaž Ileršič, Rakek
  179. Nada Porok, Podskrajnik
  180. Družina Venturini, Velike Lašče
  181. Drago Jakopin, Cerknica
  182. Sonja Kočevar, Rakek
  183. Lojze Škrabec, Velike Bloke
  184. Marija Milavec, Rakek
  185. Roman Švigelj, Selšček
  186. France Meden, Selšček
  187. Pavla Kranjc, Cerknica
  188. Matjaž Šporar, Šmarca
  189. Danila Modic, Cerknica
  190. Franc Hiti, Škufče
  191. Jožefa Dragaš, Pula
  192. Maruša Mele Pavlin, Cerknica
  193. Srečo Ilenič, Rakek
  194. Edi Zalar, Begunje
  195. Stanko Jakopin, Studeno
  196. Aleš Žarnič, Ljubljana
  197. Micka Frlan, Rakek
  198. Nataša Mele, Kozarišče
  199. Rudi Mihevc, Cerknica
  200. Slavka Juhant, Rakek
  201. Milka Demšar, Rakek
  202. Dušan Zalar, Cerknica
  203. Vojko Mlakar, Pudob
  204. Leon Drame, Rakek
  205. Zvonka Ješelnik, Cerknica
  206. Ivanka Meden, Cerknica
  207. Mitja Jenko, Rakek
  208. Ana Ivančič, Unec
  209. Otilija Vidrih, Rakek
  210. Rihard Braniselj, Dolenja vas
  211. Tone Turšič, Bezuljak
  212. Muzej novejše zgodovine Slovenije, Ljubljana
  213. Danimir Mazi, Rakek
  214. Maja Milavec, Dolenja vas
  215. Lado Matičič, Unec
  216. Joža Keš, Hrvatini
  217. Notranjski muzej, Postojna
  218. Jelka Kutin, Ljubljana
  219. Ladica Štritof, Koper
  220. Janez Lunka, Žerovnica
  221. Marija Košir, Črnuče
  222. Jože Cerkvenik, Cerknica
  223. Michele de Bartolomeo
  224. Boža Urbanc, Cerknica
  225. Dejan Vončina, Postojna
  226. A. Memedi (Selim), Cerknica
  227. Vanda Mlinar, Rakek
  228. Franc Hace, Lož
  229. Stanislava Mavko, Podcerkev
  230. Zinka Drobnič, Velike Bloke
  231. Marjana Lovko, Cerknica
  232. Franc in Janez Truden, Podgora
  233. Tončka Jernejčič, Rakek
  234. Franc Jenc, Lož
  235. Helena Vičič, Cerknica
  236. Jerica Kranjc, Dobec
  237. Marjan Nared, Kožljek
  238. Jože Obreza, Begunje
  239. Vladimir Kopinč, Begunje
  240. Branka Kužnik, Vrhnika
  241. Vlasta Ivančič, Unec
  242. Andrej Korošec, Mokronog
  243. Janez Lavrenčič, Ljubljana
  244. Iva Modic, Velike Bloke
  245. Stanka Intihar, Begunje
  246. Ivanka Debevec, Bezuljak
  247. Milan Škrlj, Ljubljana
  248. Marica Pavlič, Iga vas
  249. Franc Opeka, Dolenja vas
  250. Jakob Brancelj, Bezuljak
  251. Osnovna šola Notranjski odred, Cerknica
  252. Anita Caruso, Ljubljana
  253. Rok Žnidaršič, Selšček
  254. Marija Sečnik, Ivanje selo
  255. Anton Katern, Bezuljak
  256. Ana Cunder, Bezuljak
  257. Zofija Zalar, Župeno
  258. Ivan Intihar, Begunje
  259. Marija Poženel
  260. Francka Debevec, Bezuljak
  261. Tone Arko, Cerknica
  262. Franc Mazi, Ljubljana
  263. Vasja Šega, Cerknica
  264. Knjižnica Jožeta Udoviča Cerknica
  265. Janez Antončič, Podcerkev
  266. Rudi Demšar, Ljubljana
  267. Milena Škrabec, Velike Bloke
  268. Marinka Lazič, Velike Bloke
  269. Janez Kranjc, Begunje
  270. Cvetka Kranjec, Topol
  271. Miha Razdrih, Begunje
  272. Franc Gornik, Cerknica
  273. Ana Klammer, Cerknica
  274. Marica Pakiž, Martinjak
  275. Ivan Škrlj, Sleme
  276. Pavle Tomšič, Brezje
  277. Jože Mlakar, ml.
  278. Marija Urbar, Rakek
  279. Darja Dujmenovič, Markovec
  280. Tone Urbas, Ljubljana
  281. Milan Trobič, Logatec
  282. Vinko Sterle, Stari trg
  283. France Mele, Cerknica
  284. Nataša Ploskič
  285. Tone Avsec, Ljubljana
  286. Jaka Matičič, Begunje
  287. Dare Vengust, Rakek
  288. Marija Žumer, Nemčija
  289. Lenka Gabrenja, Rakek
  290. AMZ Cerknica
  291. Danica Červek, Cerknica
  292. Ivanka Lovko, Cerknica
  293. Janez Gregorčič, Rakek
  294. Anica Truden, Rakek
  295. PGD Rakek
  296. Romana Strle, Cerknica
  297. Olga Smodila, Rakek
  298. Ana Leskovec,
  299. Janez Steržaj, Rakek,
  300. Franc Perko, Slivice,
  301. Miha Melink, Cerknica,
  302. Malči Klančar, Cerknica,
  303. Vesna Brus, Cerknica,
  304. Vinko Zgonc, Stari trg,
  305. Slavka Ivačič, Rakek,
  306. Janez Stržaj, Rakek,
  307. Janez Gregorič, Rakek,
  308. Dejan Škarič, Markovec,
  309. Marta Mele, Martinjak,
  310. Alojz Matičič, Unec,
  311. Toni Ivančič, Unec,
  312. Maja Sečnik, Unec,
  313. Jani Miklavčič, Velike Bloke,
  314. Eva Petan, Brežice,
  315. Nevenka Rupnik, Ljubljana,
  316. Tončka Hlad, Unec,
  317. Mara Turk, Unec,
  318. Irena Lovko, Dolenje Jezero,
  319. Lojzka Gerl,
  320. Vida Fratina, Pelanova, Lož,
  321. Vilma Dobrin, Cerknica,
  322. Cvetka Levec, Cerknica,
  323. Stane Funda, Grahovo,
  324. Bojana Pravst, Škofja Loka,
  325. Olga Beber, Unec,
  326. Andrej Gregorič, Rakek,
  327. Franc Debevec, Ivanje Selo,
  328. Emil Kandare, Lož,
  329. Vanja Knap, Cerknica,
  330. Tone Gornik, Rakek,
  331. PGD Cerknica,
  332. Ivanka Rovan, Lož.

Tako, kot za celotne Stareslike velja: v primeru, da se nam je zgodila napaka, prosimo, da nas obvestite.

Advertisements
No comments yet

Napiši komentar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Komentirate prijavljeni s svojim WordPress.com računom. Odjava / Spremeni )

Twitter picture

Komentirate prijavljeni s svojim Twitter računom. Odjava / Spremeni )

Facebook photo

Komentirate prijavljeni s svojim Facebook računom. Odjava / Spremeni )

Google+ photo

Komentirate prijavljeni s svojim Google+ računom. Odjava / Spremeni )

Connecting to %s

%d bloggers like this: